AnasayfaPC Oyun

PUBG Mobile Death Race modu geliyor

PUBG Mobile ekibi sadık oyuncuları mutlu etmek için bir süredir oyuna sürekli olarak yeni içerikler ekliyor. Son birkaç ay boyunca, yeni oyun modları ve Team Deathmatch modu için yepyeni bir harita geliştiren ekip, oyuncuların eğlenmesi için birçok yeniliği yakında Beta güncellemesinde ortaya çıkaracak.

Sürümü 0.16.0 olarak adlandırılan güncelleme, oyuna üç büyük yenilik getirecek.

Mr.GhostGaming tarafından ortaya konan bilgilere göre, bunlardan biri, oyuncuların PUBG evreninde rasgele dolaşmaları için muhtemelen EvoGround bölümünün altında yeni bir oyun modu olacak. Orijinal Erangel haritası ayrıca önümüzdeki festival sezonu ile eşzamanlı yeni bir güncelleme alacak. Daha gerçekçi bir atış deneyimi isteyen oyuncular için oyuncuların bakış açısını istediği gibi değiştirmesini sağlayan yeni ayarlar da bulunuyor.

İlgili resim

Yeni Death Race modu, oyuncuların araçları kullanan takımlarda savaşmasına izin verecek. Bu araçlar ağır silahlarla donatılacak ve oyuncular rakiplerini elemeden yarışı kısa bir sürede tamamlamak zorunda kalacak.

Geçen yıl, oyunculara üçüncü şahıs ya da birinci şahıs perspektifinde oynama imkanı verilmesiyle beraber, bu ayarı oyunu oynarken görünümü değiştirmenin bir yolu yoktu. 0.16.0 sürümü ile artık anında bu modlar arasında geçiş yapmayı mümkün kılacak.

Bir yıl önce karlı Vikendi haritasının ortaya çıkmasından sonra, bu yıl için geliştiriciler Erangel haritasına da kar getirdi. Erangel’in bir sonraki güncelleme ile karlı dağlar, kayak teleferiği ve kayak tahtaları ile tamamlanan karlı bir versiyonu olacak.

kaynakça: https://shiftdelete.net/pubg-mobile-yeni-oyun-modlari-ortaya-cikti

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün