Web Dünyası

CBR500R

Oldukça hafif ve hareketli CBR500R yalnızca premium bir spor motosikleti gibi görünmez, aynı zamanda ona göre davranır.
Bu motor, düşük ve orta aralıkta son derece rahattır. Şehir trafiğinde sürmek için idealdir, ancak tüm 500cc modelleri gibi, açık bir yola çıktığınızda can atan bir isteğe sahip olur.

KEYFİNİZE VE STİLİNİZE UYGUN

Üstte eloksallı yarış stili kaplama  ile yeni ön çatalların keyfinize ve stilinize uygun olacak şekilde sürüşünüzü ayarlayabilmek için ön yük ayarları bulunmaktadır. Honda Pro-Link® arka süspansiyonunun arka amortisöründe ön yükleme ayarı da vardır; bu özellik spor sürüşü, şehir içi kullanım veya yolcu taşımayı kolaylaştırmaktır.

Yeni grenaj tasarımı, motoru daha fazla ortaya çıkarmak için yanlardan kesiktir. Mükemmel bir şekilde konumlandırılmış hava kanalları ve grenaj, sadece sürücüden havayı uzak tutmakla kalmaz aynı zamanda daha iyi performans için motorun hava emme bölmesine doğrudan yönlendirir.

Çift LED farlar mükemmel görüş sağlarken, sert ve sportif görünümünü öne çıkarmaktadır. Yolcular için el tutamakları, motosikletin belirlenmiş sportif çizgisini bozmamak için gömme olarak yapılmıştır ve sele de, daha çok konfor sağlayan yeni bir materyaldendir. Hafif, kısa, yukarı doğru kalkık susturucu, son bir dokunuş sağlar ve tatmin edici, sportif bir egzoz sesi sunar.

Etiketler
Daha Fazla Göster

DAMLA KAYMAK

Hayat kısa kuşlar uçuyor beybisiiii...

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün